ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

ATΤΙΚΗ, ΝΗΣΟΙ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΕΥΒΟΙΑ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ, ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ & ΕΥΒΟΙΑΣ:
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΕΥΒΑΝ ΓΚΑΖΙ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΙΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΑΡΕΛΗΣ ΑΡΗΣ
ΜΕΛΟΣ: ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΕΛΟΣ: ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΑΤΤΙΚΗ: ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ - ΝΗΣΟΙ ΑΙΓΑΙΟΥ: ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΥΒΟΙΑ: ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ - ΑΤΤΙΚΗ: ΜΟΣΧΟΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ - ΕΥΒΟΙΑ: ΤΖΑΦΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:

KUMITE
ΓΙΔΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΤΤΙΚΗ)
ΜΑΡΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΤΤΙΚΗ)
ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ ΖΗΣΗΣ (ΑΤΤΙΚΗ)
ΦΟΥΡΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΕΥΒΟΙΑ)
ΚΑΤΑ
ΓΚΟΡΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΤΤΙΚΗ)
ΗΛΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (ΑΤΤΙΚΗ)
ΤΣΑΚΑΤΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΑΤΤΙΚΗ)

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN

ΑΙΧΜΑΛΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΑΤΤΙΚΗ)
ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΥΒΟΙΑ)
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΕΥΒΟΙΑ)
ΝΙΚΗΤΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΝΗΣΟΙ ΑΙΓΑΙΟΥ)


 

ΒΟΡΕΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΒΟΡΕΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΑΡΙΑ ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΟΥ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΑΡΙΑ ΚΕΡΑΣΙΔΟΥ
ΜΕΛΟΣ: ΌΛΓΑ ΤΣΑΚΜΑΚΙΔΟΥ
ΜΕΛΟΣ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΡΗΓΟΡΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ
ΜΕΛΟΣ: ΣΑΧΠΑΤΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΕΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΕΛΟΣ: ΚΙΤΣΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ
ΜΕΛΟΣ: ΚΩΣΤΑΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΨΑΡΑΓΚΑΘΟΥ (PARA-KARATE)

 

ΒΟΗΘΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:
ΈΦΗ ΑΕΤΟΥ
ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

 

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΛΟΚ
ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΣΗΣ - ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΕΛΟΚ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN
ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ


 

ΝΟΤΙΑ ΕΛΛΑΔΑ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ:ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΛΥΡΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΡΕΜΥΔΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΟΥΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

 

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΚΟΤΑΡΙΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΙΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΜΠΕΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΡΓΥΡΗΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN
ΜΠΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΗΣ


 

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΪΣΤΡΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΕΛΟΣ: ΠΟΝΗΡΗ ΜΑΡΙΑ

 

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΔΑΝΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ ΤΑΣΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΜΕΛΟΣ: ΤΕΛΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΜΕΛΟΣ: ΛΙΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΜΕΛΟΣ: ΚΑΤΣΑΝΔΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΕΛΟΣ: ΑΣΤΛΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΡΑΒΙΝΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΜΕΛΟΣ: ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΛΙΟ
ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ


 

ΔΥΤΙΚΗ ΕΛΛΑΔA & ΙΟΝΙΟΙ ΝΗΣΟΙ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΑΓΑΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΣΙΡΙΓΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΕΛΟΣ: ΔΟΥΜΠΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΜΕΛΟΣ: ΖΑΜΠΛΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΓΚΟΡΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ)
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΠΕΡΔΙΚΟΜΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΘΩΜΑΣ

 

ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΛΟΚ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΓΚΟΡΕΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN
ΑΓΑΘΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


 

KΡΗΤΗ

 

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ: ΚΑΤΣΙΜΠΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ: ΑΜΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ (KUMITE)

ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (ΚΑΤΑ)

ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΤΑ)

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN
ΓΑΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

Sign in with Google Sign in with Gmail Subscribe on YouTube Upload to Flickr

ARAWAZA

Δηλωση συμμετοχής

karate register onlineΗλεκτρονική πλατφόρμα αγώνων ΕΛΟΚ
Online Registration


ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

champ regopen

Ηλεκτρονικές Φόρμες

Αιτήσεις / Εγγραφα

Κανονισμοί Αγώνων

Κανονισμοί Αγώνων Kumite & Kata (01-01-2015)

Κανονισμοί Αγώνων Knockdown

Χρήσιμες συνδέσεις

S5 Box

Είσοδος