ΤΟΠΙΚΕΣ ΕΠΙΤΡΟΠΕΣ

Τ.Ε. ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ                                       
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΟΥΔΗΣ Στράτος
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΥΡΗΣ Παναγιώτης        
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ Διαμαντής            
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ                                      
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΠΟΥΡΑΣ Ευθύμιος        
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΟΥΑΝΗΣ Αντώνης                    
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                    
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΚΟΤΑΡΙΤΗΣ Ανδρέας    
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΗΤΤΑΣ Αθανάσιος                  
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        ΜΠΕΣΗΣ Βασίλειος                  
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ DAN
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        ΜΠΟΥΡΑΣ Ευθύμιος                 

Τ.Ε. ΚΡΗΤΗΣ 
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ                                
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Άγγελος
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ Σταμάτης      
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ Εμμανουήλ
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ                                       
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                      ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Νίκος            
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ  
Kumite                               ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Άγγελος          
Kata                                    ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗΣ Ζαχαρίας        
Kata                                    ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ Γεώργιος           
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                      ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Χαράλαμπος
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                      ΓΑΤΙΔΗΣ Παναγιώτης                     

Τ.Ε. ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ & ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ 
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ                                       
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΑΘΟΣ Κωνσταντίνος
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗ Γεωργία        
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΒΟΝΤΕΤΣΙΑΝΟΣ Γεώργος           
ΜΕΛΟΣ ΔΟΥΜΠΟΣ Γεώργιος
ΜΕΛΟΣ ΖΑΜΠΛΑΚΟΣ Βασίλειος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ                                      
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΚΟΡΕΖΗΣ Παναγιώτης (Διεθνής Διαιτητής)
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Κώστας                    
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΠΕΡΔΙΚΟΜΑΤΗΣ Κώστας
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                    
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης  
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΑΤΣΟΣ Αχιλλέας                  
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Νίκος
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ   
  ΔΕΡΒΙΣΗΣ Θωμάς 
ΒΟΗΘΟΙ  
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        ΤΑΣΙΟΣ Γεώργιος
  ΓΚΟΡΕΖΗΣ Δημήτριος
ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΛΟΚ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                      ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                      ΓΚΟΡΕΖΗΣ Παναγιώτης       
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ DAN
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                      ΑΓΑΘΟΣ Κωνσταντίνος

Τ.Ε. ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ                                       
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Χαράλαμπος
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ιωάννης       
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΪΣΤΡΑΤΗ Γεωργία           
ΜΕΛΟΣ ΠΟΝΗΡΗ Μαρία
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ                                
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΟΣ Ευάγγελος      
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΡΑΒΙΝΟΣ Ευθύμιος
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΙΑΝΝΙΚΗΣ Κωνσταντίνος        
ΜΕΛΟΣ ΜΠΑΛΑΤΣΟΣ Νίκος
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                    
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΑΝΔΗΣ Γιάννης    
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΡΑΝΤΑΝΑΣ Τάσος
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΑΤΡΟΥΛΗΣ Βασίλης
ΜΕΛΟΣ ΤΕΛΚΗΣ Κωνσταντίνος
ΜΕΛΟΣ ΛΙΟΥΛΙΟΣ Δημήτρης
ΜΕΛΟΣ ΚΑΤΣΑΝΔΡΗΣ Γεώργιος
ΜΕΛΟΣ ΑΣΤΛΙ Αλέξανδρος                 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ   
  ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ Λίο
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        ΣΤΕΦΑΝΟΥ Γιάννης               

Τ.Ε. ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ                                       
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΣΗΣ Πέτρος
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΟΥ Μαρία  
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ Γεώργιος          
ΜΕΛΟΣ ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ Κώστας
ΜΕΛΟΣ ΚΕΒΙΔΗΣ Γεώργιος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ                                
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ Ιωάννης   
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Γεώργιος
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ Αθανάσιος         
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                    
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΑΡΤΣΑΜΠΑΣ Κώστας            
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ Νίκος
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΚΕΒΙΔΗΣ Γεώργιος
ΜΕΛΟΣ ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ Κώστας
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
  ΑΕΤΟΥ Έφη
PARA-KARATE ΨΑΡΑΓΚΑΘΟΥ Νεκταρία
ΒΟΗΘΟΙ  
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ Νίκος      
  ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ Χριστόφορος
ΕΞΕΤΑΣΤHΣ DAN Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΛΟΚ
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        ΠΑΣΗΣ Πέτρος                
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΣ ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ DAN
ΠΡΟΕΔΡΟΣ                        ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗΣ Ιωάννης  

Τ.Ε. ΑΤΤΙΚΗΣ, ΕΥΒΟΙΑΣ & ΝΗΣΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ 
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ                                       
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΓΚΑΖΙ Κέϋβαν
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΣΙΝΑΣ Γεώργιος      
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΒΑΡΕΛΗΣ Άρης          
ΜΕΛΟΣ ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλης
ΜΕΛΟΣ ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ Παναγιώτης
ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ                                    
ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Ιωσήφ           
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
Αττική

ΛΙΒΑΝΟΣ Παναγιώτης
ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ
Νήσοι Αιγαίου

ΤΣΑΡΟΥΧΑΣ Ιωάννης
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΣΙΑΚΜΑΚΗΣ Βασίλειος
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ                           
Αττική                           ΜΟΣΧΟΒΑΣ Ιωάννης
Εύβοια ΤΖΑΦΕΡΟΣ Ιωάννης                 
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ  ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ
Kumite                 Kumite                                   
Αττική                           ΓΙΔΑΚΟΣ Γεώργιος
Αττική ΜΑΡΚΑΚΟΣ Γεώργιος
Αττική                             ΤΖΙΟΤΖΙΟΣ Ζήσης     
Εύβοια ΦΟΥΡΛΗΣ Απόστολος
Kata Kata
Αττική ΓΚΟΡΓΚΑΣ Άγγελος
Αττική ΗΛΙΑΚΗΣ Μιχαήλ
Αττική ΤΣΑΚΑΤΑΝΗΣ Δημήτρης
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΚΟΙ ΕΞΕΤΑΣΤΕΣ DAN
Αττική                             ΑΙΧΜΑΛΩΤΙΔΗΣ Γεώργιος           
Εύβοια ΑΝΔΡΕΣΑΚΗΣ Παναγιώτης
Εύβοια ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ Χρήστος
Νήσοι Αιγαίου ΝΙΚΗΤΑΡΗΣ Ευάγγελος

Sign in with Google Sign in with Gmail Subscribe on YouTube Upload to Flickr

banner say no

Δηλωση συμμετοχής

karate register onlineΗλεκτρονική πλατφόρμα αγώνων ΕΛΟΚ
Online Registration


ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Ηλεκτρονικές Φόρμες

Αιτήσεις / Εγγραφα

Κανονισμοί Αγώνων

Κανονισμοί Αγώνων Kumite & Kata (01-01-2015)

Κανονισμοί Αγώνων Knockdown

Χρήσιμες συνδέσεις

S5 Box

Είσοδος